• Новак
СВ ВИЗИЈА RGB LED Рок Светла Multicolor Неонски Underglow Водоотпорен Музика Осветлување Комплет со СТАН & RF Контрола за Off Road Камион Автомобил АТВ SUV UTV Мотоцикл

СВ ВИЗИЈА RGB LED Рок Светла Multicolor Неонски Underglow Водоотпорен Музика Осветлување Комплет со СТАН &

DEN 1164.00

Достапност
Достапно за нарачка

16 SMD монистра : рок светла колекции има 16 SMD монистра, повеќе отколку на други рок светлина колекции.Висок квалитет led чип, обезбедуваат посветла светла и ниска потрошувачка на енергија.цврста конструкција ,Силна Топлина Дисипација. 3 Контрола Начини : 4 копчиња & 24 копчињата на далечинскиот управувач, СТАН контрола за да се избегне поврзување прашања, кои може да се прилагоди на промените на брзината, осветленост и stroboscopic брзина.Можете да го контролирате рок светла со 3 контрола режими.RGB Мулти-бои & Музичкиот Режим : Откако ќе ја инсталирате АПЛИКАЦИЈАТА, можете да изберете 16 милиони бои, секоја pod може да се пука супер широк агол светла до 150 ¡ã.Рок светла за полнење ќе го следи ритамот на музиката да светат, вклучувајќи бавно, релаксирачки песни и танц, музика.IP67 Водоотпорен : IP67 водоотпорен, прашина-доказ & рѓа-доказ изградба, возење преку било поројниот дожд или груби снег времето.Ве молиме обрнете внимание на водоотпорен на контролорот, ве молиме да не ја изложуваат кон надвор.Широко Апликација & Гаранција : Рок светла колекции може да се широко се користи во автомобил, off road, камион, АТВ, UTV, ЏИП, АТВ мотор, брод и така натаму, исто така, се користи за внатрешни работи, куполата, неонски светла, јахта светла, и др. 2 Видови на Монтажа вклучени, вежба или не вежба.Ние обезбедуваме 2 годишна гаранција и доживотна поддршка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат