• Новак
innoAura Joycon Џојстик Замена, 27 во 1 Поправка Алатка за Полнење со 2-Pack 3D Аналогни Стап, 2 Метални Токи,3 Screwdrivers, Назад Школка Потпирачот, Pry Алатки за Joycon/НС се Префрлите/Пре?

innoAura Joycon Џојстик Замена, 27 во 1 Поправка Алатка за Полнење со 2-Pack 3D Аналогни Стап, 2 Метални Токи,3

DEN 239.76

Достапност
Достапно за нарачка

【Заврши Поправка Комплет】Оваа 27 PCS поправка алатка комплет вклучува : 2 × 3 D Joycon џојстик замена, 2 x Заклучување токи, 2 × Извори, 1 × +2.0 Шрафцигер, 1 × Y1.5 Шрафцигер, 1 × Y2.0 Шрафцигер; 1 × Пинцети, 1 × Pry алатка, 1 × Триаголник гребло, 1 × Вшмукување чаша; 1 × четка за Чистење, 4 × Замена "Y" завртки, 2 × Замена "+" завртки, 1 × Назад одбор, 6 × Палецот стап капи, 1 × Прирачник за Корисникот, 1 x Складирање Кутија. 【Надгради 3 D Joysticks】 Нова надградена 3 D anolog joysticks се компатибилни за НС се Префрлите и да се Префрлате Лајт и работа и за двете Лево и Десно Joycon контролори.Само заменете ја скршени, што се носи, надвор од контрола, senselessly и лебдат аналогни џојстик аналогни, и донесете вашата Joycon врати во живот. 【Врвен Квалитет Screwdrivers】 Овој поправка алатка комплет доаѓа со 3 screwdrivers : 1 × +2.0 Шрафцигер, 1 × Y1.5 Шрафцигер, 1 × Y2.0 Шрафцигер, кои совршено одговараат на завртката модел на НС се Префрлите и да се Префрлате Лајт.Инсталација и отстранување на шрафовите прецизно без проблеми.Ние, исто така, обезбедува со 6 резервни завртки, немојте да се грижите за губење или оштетување на завртки. 【Метал Заклучување Токи】 Направени од надгради S2 челик метал, заклучување тока е да се носат-отпорни и издржливи.Тоа обезбедува метал железнички да контролорот и не се лизга надвор, кога со користење на контролер. 【Лесен за Употреба】Само следете ги opration чекори на страницата за опис или wacth некои Youtube видеа, може да се compelet инсталација лесно.Ако го џојстикот наноси по инсталацијата, треба само да го калибрирате џојстик со помош на НС се префрлите амбиент.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат