• Новак
Свет Електрични 7791301 6-Штекер Вртливата Простор за Заштеда на енергија 2 USB Порта Surge Protector Ѕид Допрете, Андроид, iPad, iPhone, iPod Компатибилни, 2100 Joules, 2.1 AMP Бесплатно, Бела За

Свет Електрични 7791301 6-Штекер Вртливата Простор за Заштеда на енергија 2 USB Порта Surge Protector Ѕид Допрете,

DEN 863.52

Достапност
Достапно за нарачка

ВРТЛИВАТА ДИЗАЈН : вртливата дизајн помага на вашата става кабли во право место лесно.КОМПАТИБИЛНИ УРЕДИ : компатибилен со Android, i Pad, i Pod и i Phone.Со 2.1 засилувачи вашиот уред ќе наплаќаат брзо.ПРЕНАПОНИ ЗАШТИТЕНА : штити до 2100 joules.ИНДИКАТОР ЕКРАНОТ СВЕТЛА : две индикатор екранот светла за предупредување вас на актуелната власт статус и тековните пренапонска заштита.ГАРАНЦИЈА : доаѓа со 2-годишна гаранција заштита до $300, 000 на поврзана опрема.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат