• Новак
Берберот Стол Класичен Фризирање Салон Стол Берберот Столици Убавина Спа Шампон Косата Стол Хидраулични Recline Салон За Убавина Спа Шампон, Салон За Убавина Спа Шамп

Берберот Стол Класичен Фризирање Салон Стол Берберот Столици Убавина Спа Шампон Косата Стол Хидраулични Recline

DEN 23144.64

Достапност
Достапно за нарачка

Ротирачки лифт, може да го подигнете нагоре и надолу, Удобно педали да се ослободи нога.Експлозија-доказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висока еластичност, седи долго време без притисок. 【Ергономски Дизајн】Висока густина пена амортизирање цел да се вклопи во природната контурите на човечкото тело се идеални за сит поддршка на долниот дел од грбот, торзото и вратот.СТП Кожа која е водоотпорен, дамка-отпорни и лесно да се чисти. 360°ротирачкото, флексибилен и лесен, удобен и лесен. 【Таписерии и Хуманизирано Дизајн】Тешки Хидраулични возен Recline вртливата Берберот Стол.Класичниот дизајн за било barbers продавница.Погоден за Barbershop, козметички Салони, Tattoo Shop, и повеќе.Овој стол е лесно да се инсталира.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Siveit Дрвени Биро Организатор, Дрво Десктоп Организатор Канцелариски Материјали Складирање Организатор Далечински

Масата организаторот има 6 прегради 1 страна слот за белешка влошки, калкулатори, или mail порака, и 1 стран�

DEN 599.76