• Новак
Rinbers® Original Лево Слајд Железнички Лизгачот Протезата со Сензор Flex Кабел Замена за Nintendo Switch НС 2017 Конзола со Отворањето Алатка

Rinbers® Original Лево Слајд Железнички Лизгачот Протезата со Сензор Flex Кабел Замена за Nintendo Switch НС

DEN 263.76

Достапност
Достапно за нарачка

Нови Оригинални Лево Лизгачот со Flex Кабел за Замена на Дел за Nintendo Switch НС 2017 Конзола.Само Компатибилни со Nintendo Switch НС Конзола HAC-001 , НЕ за Nintendo Switch Лајт Конзола HDH-001. Ве молиме Двојно Проверете го Бројот на Моделот на Вашиот Уред во Случај на Погрешен Дел Нареди.Ве молам, Инсталирајте тоа Многу Професионално, ако Не, немојте да се Обидете.Нема Човек-Направени Нула или Оштетување Кога Retuning.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Siveit Дрвени Биро Организатор, Дрво Десктоп Организатор Канцелариски Материјали Складирање Организатор Далечински

Масата организаторот има 6 прегради 1 страна слот за белешка влошки, калкулатори, или mail порака, и 1 стран�

DEN 599.76