• Новак
Allinlove Салфетка Прстени Сет од 4, Овошје Лимон Свадба Салфетка Носител на Златен Прстен Салфетка Тока за Dinning Табела Оркестарот Лето Партии Празник Секојдневно Семее

Allinlove Салфетка Прстени Сет од 4, Овошје Лимон Свадба Салфетка Носител на Златен Прстен Салфетка Тока за

DEN 1039.20

Достапност
Достапно за нарачка

♥ [Материјал] : Премиум Метални Легури со electroplating технологија, не е лесно да се скрши, може да се користи многу пати;. ♥ [Настани] : лимон салфетка прстени се идеални за внатрешна и надворешна настани.Повеќенаменски на овие салфетка носителот, совршен за забави, свадби, излети, празници, Божик, Нова Година, денот на Благодарноста, и др.;. ♥ [Пакетот вклучува] : 4 Парчиња салфетка прстени, реални, pbeautiful и практични.Совршен избор за tasteful декорација на вашиот јадење во собата или tabletop;. ♥ Овие салфетка носители додадете светли бои на летото овошје и стил на вашата tabletop и совршен за секојдневна décor ги користите за време на сезона;. ♥ Прстените се направени за да се одржи вашата салфетки, но исто така можете да ги користите за да присутни прибор за јадење.Заврши својата свадба прием табела прилагодувања со овој многу уникатна салфетка прстени;.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат