• Новак
1:12 за Suzuki за V-Strom Статични Симулација Умре Фрлија Возила Украси Мотоцикл Модел Играчки Хоби Модел Подароци

1:12 за Suzuki за V-Strom Статични Симулација Умре Фрлија Возила Украси Мотоцикл Модел Играчки Хоби Модел Подароци

DEN 1434.48

Достапност
Достапно за нарачка

Умре-фрлија мотоцикли модел, направени од цинк легура, со пластичните делови, гуми, и има исклучителна.Триење Напојува Возила:Предните тркала и handlebar може да замав од страна на страна, Користење на независни амортизер, тоа нема да попуштат, виткајте или се скрши, дури и во интензивна конкуренција.Играње со овој мотор играчка може да се промовира детската рака-око координација и сензорна перцепција.Одличен Подарок за Деца:Можете да изберете оваа играчка автомобил како роденденски подарок и Нова Година подароци за години.Оваа умре-фрлија играчка автомобил поставен е голем подарок и добар избор меѓу вашата колекција на возила.Реални детали : моделот на вистински мотоцикл да се обнови, и секој детал е добро симулирани, со што нашите мотоцикли погледнете повеќе реални и се повеќе привлечна за деца.Ако имате било какви прашања за овој производ,ве молиме слободно контактирајте со нас,ние ќе ви одговори и да ги реши во рок од 24 часа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат