• Новак
CURMIO Туристички Ранец Компатибилен со Xbox Серија S, Xbox Еден/ Една S/ One X, Xbox 360/ 360 Тенок, за Носење за Конзола за игри, Контролори и Додатоци, Зелена Лента (Чантата Само за,

CURMIO Туристички Ранец Компатибилен со Xbox Серија S, Xbox Еден/ Една S/ One X, Xbox 360/ 360 Тенок, за Носење

DEN 1439.76

Достапност
Достапно за нарачка

ЦЕЛОСНА ЗАШТИТА : Тешки најлон ткаенина поместена со пена, обезбедување на соодветна перница за да се заштити вашите скапоцени опрема.Вода & отпорен на гребење материјали се обезбеди вашиот гејмерски систем останува безбедно во движење. 2 листови на fastener влошки внатре да се задржи конзола во место додека транспорт.ГОЛЕМ КАПАЦИТЕТ : Главната преграда димензии 11.8"x 6.3"x 17.7", пространа доволно за да се компатибилни со Xbox Серија S, Xbox Еден/ Една S/ One X, Xbox 360/ 360 Тенок игра конзола.Голема мрежа патент џеб внатре за игри прибор. (Торба само, НЕ вклучува конзола и додатоци.).SMART ДИЗАЈН : Назад оддел со поместена divider за лаптоп и преносни игри монитор.Пред прегради со повеќе џебови за контролори, батерии, HDMI кабел, електрични кабли и лични предмети. 2 странични џебови за чување на играта дискови.НАПРАВИ ПАТУВАЊЕ ЕДНОСТАВНА : Прилагодлив и дише рамо ремени им помогне да се ослободат од стресот на рамо.Сит поместена врвот се справи со се направи полесно за долго време носеа.Пакет игри опрема со CURMIO конзола ранец, правење на вашиот пат повеќе весела и пријатна.ОДЛИЧЕН ПОДАРОК : Кој повеќе складирање оддел да ги задржи сите игри essentials, CURMIO конзола за носење нуди идеја решение за вашиот следен игра ноќ.Одличен подарок за пријателите и за семејството кое се игра ентузијасти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат