• Новак
LIRU Светилки Taillight со помош на Сигнали LED Индикатор Кочница Светлина За C2010 Дуна Супер Глајд Кастом FXD FXDC 2007

LIRU Светилки Taillight со помош на Сигнали LED Индикатор Кочница Светлина За C2010 Дуна Супер Глајд Кастом

DEN 1908.00

Достапност
Достапно за нарачка

Fitment : за Дуна Масти Боб лоу Рајдер Стрит Боб Супер Глајд 2006-2010, можете да ги видите повеќе соодветни модели во нашиот опис.Насока на LED извор на светлина е силна и светла боја е пријатен, и светлината нема да предизвика визуелна замор на возачот на задната страна на возилото.Направи вашиот мотор taillights повеќе блескави преку класична црна, и додавање на нови функции на мотоцикл во изгледот, надградба на вашиот Харли LED taillights.Цврстите и трајни ABS пластика ефикасно ги штити насока и возење светла од.Директни ОЕМ Замена Без Модификација е Потребно.Пакетот Вклучува : Еден Пар на Мотоцикл Опашка Светлина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Тестер, Мултифункционални Батеријата Тајна Тестер Автомобилската Рачни LCD Батеријата Оптоварување

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН Поддржува детекција на олово‑киселина батерии за 12 V почетна и континуирана тест�

DEN 1029.36