• Новак
ORZIZRO столче Играчки, Бебе Жирафа Кадифен Спирала Виси Играчки за Креветчето Бар Bassinet Шетач столче Mobile (Жирафа)

ORZIZRO столче Играчки, Бебе Жирафа Кадифен Спирала Виси Играчки за Креветчето Бар Bassinet Шетач столче Mobile

DEN 376.56

Достапност
Достапно за нарачка

★ Мулти-Бои & Симпатична Играчка : На музички креветчето играчка е направен од врвен квалитет мека памучна кадифен, дизајн во светли бои и симпатична жирафа и слон форма, бебе ќе бидат привлечени и љубовта. ★ Чува Бебето Зафатен : Дизајн со звуци хартија, jingle музика, teether, да ви помогне да се развие детето е тактилни сетила, раката и окото координација природно, кога се игра, да ги задржи бебето окупирана наместо да плаче или да се fussy!. ★ Едукативни и Интерактивни : Со играчки, можете да учат бебе да се признае светла боја на животни, раскажуваат приказни за да се збогатат нивните когнитивни светот. ★ Широко се Користи : Тоа е лесно да се спирала на симпатична играчки на столче мобилен, бебе превозникот, bassinet шетач бар, креветчето шини, шопинг кошничка рачки, итн.Одличен подарок за бебето тушеви, роденден, Децата Ден, денот на Благодарноста, Божиќ, итн. ★ Гаранција : 100% пари назад, ако било кој квалитет на прашањето.Само Додади во кошничка и ја Купи симпатична играчки за вашето бебе момчиња/девојки, тие ќе сакаат толку многу.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Тестер, Мултифункционални Батеријата Тајна Тестер Автомобилската Рачни LCD Батеријата Оптоварување

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН Поддржува детекција на олово‑киселина батерии за 12 V почетна и континуирана тест�

DEN 1029.36