• Новак
Hussmann 0506622, Темперамент-Полица Lt 2 Recps да Ja

Hussmann 0506622, Темперамент-Полица Lt 2 Recps да Ja

DEN 855.60

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински ОЕМ замена дел.Hussmann е познат ширум светот како лидер во екранот опрема и ладење на системите за клиенти на мало прехрамбена индустрија.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.Земја на потекло : Кина.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Тестер, Мултифункционални Батеријата Тајна Тестер Автомобилската Рачни LCD Батеријата Оптоварување

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН Поддржува детекција на олово‑киселина батерии за 12 V почетна и континуирана тест�

DEN 1029.36