• Новак
WMSS Maidou 6pcs Титаниум-Обложено Хексагонална месо тело High Speed Челик Тема Метрички Допрете Вежба Завртка Машина Соединение M3 M4 M5 M6 М8 M10 Рака Алатка Вежба (Боја : Црна)

WMSS Maidou 6pcs Титаниум-Обложено Хексагонална месо тело High Speed Челик Тема Метрички Допрете Вежба Завртка

DEN 247.20

Достапност
Достапно за нарачка

1. На прислушување усвојува спирала ритам дизајн, и чип процесот на отстранување е подобро. 2. Интегрален допирање и chamfering, лесно да се работи, може да обезбеди рака вежба, клупа вежба, хексагонална чак допирање машина. 3. Обработка : дрво, пластика, алуминиум, калај алуминиум, легура на магнезиум, дебелината на работното парче е помалку од 5мм. 4. Постојат 6 славини од различни големини од М3 да M10, која може да се користи за прислушување на различни теми.Пакетот вклучува : 1x high speed челик вежба малку.Answer : ___________________________ Note : 1. Прирачник за мерење, ве молиме оставете мала грешка на 1~2mm, ви благодарам.2. Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.Ве молиме оставете ја некое боја разлики.Издржливи и долго услуга life High цврстина, висока температура resistance The се справи со е направен од високо-квалитет имајќи steel Suitable за поправка на велосипед, мебел собранието, машини за производство, итн.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија, �

DEN 191.52

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.�

DEN 1423.20