• Новак
Mommys Блаженство Gripe Вода - 4 fl мл (Пакување од 3)

Mommys Блаженство Gripe Вода - 4 fl мл (Пакување од 3)

DEN 206.16

Достапност
Достапно за нарачка

Леснотија на гас и стомакот непријатност.Билни додаток.Педијатар Препорачува.Сите Природни и глутен слободни.Бесплатни Parabens, алкохол, спојници, врзива, вештачки вкусови, вештачка боја, квасец, пченица, глутен, сојата, млечните.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат