• Новак
Morovan на доградба на Акрилни Нокти Комплет со 12 Сјајот во Прав и Течност Set - Професионални Акрилни Нокти во Прав француски Помине Совети, Пракса Рака за на доградба н?

Morovan на доградба на Акрилни Нокти Комплет со 12 Сјајот во Прав и Течност Set - Професионални Акрилни Нокти

DEN 719.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тоа е идеален помине уметност алатка за професионална manicurists или DIY ноктите почетници. 3 бои на акрилик во прав, 12 бои, сјај во прав, врвот база на грб, лажни нокти совети, ноктите пракса рацете, ноктите Rhinestones и други основни помине уметност tools.Совршен за двете професионални помине техничар и DIY на доградба на акрилни нокти стартер љубовник.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат