• Новак
Lenox Пеперутка Ливада, Салфетка Прстен, Сина Цвет

Lenox Пеперутка Ливада, Салфетка Прстен, Сина Цвет

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

Метал салфетка прстени.Координатите со Lenox Пеперутка Ливада и постелнина.Lustrous боја и максимална издржливост се трговски марки на Lenox и постелнина.Lenox за определување на највисоки стандарди за квалитет, мајсторство, и убавина.Ги Чисти.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат