• Новак
Спа Педикир Стол Столче за Нокти, Коса, Лицето Техничар (на Краток, Црн) (Темноцрвена)

Спа Педикир Стол Столче за Нокти, Коса, Лицето Техничар (на Краток, Црн) (Темноцрвена)

DEN 597.60

Достапност
Достапно за нарачка

Спа Стол Педикир Столче за Нокти, Коса, Лицето Техничар.Мала : Патување Опсег од 13,5" - 15.5" Мерено од Подот до Врвот на Седиштето.Удобно седење површина - Поместена на седиште и да се врати од одмор.Хидрауличен Лифт за враќање на Остатокот - Гумени Тркала - Лесно да се Соберат.Боја : Бургундија.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Тестер, Мултифункционални Батеријата Тајна Тестер Автомобилската Рачни LCD Батеријата Оптоварување

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН Поддржува детекција на олово‑киселина батерии за 12 V почетна и континуирана тест�

DEN 1029.36