• Новак
Makita Б-49373 75 PC Метрички Вежба и Завртка Малку Сет

Makita Б-49373 75 PC Метрички Вежба и Завртка Малку Сет

DEN 1274.40

Достапност
Достапно за нарачка

Содржи битови за дупчење во метал, дрво и ѕидот и материјали, како и вметнете и моќ битови за прицврстување апликации.Вклучува (5) Филипс, (5) Pozidriv, (5) Torx и (5) дупчиња вметнете битови.Вклучува (3) Филипс, (3) Pozidriv, (4) Torx, (2) дупчиња, и (4) хексадецимален моќ битови.Вклучува (19) титаниум нитрид обложени high speed челик (ХСС едб) метал и дрво вежба битови со големина опсег од (1 - 8 millimetre).Вклучува (4) Бред точка дрво вежба битови со големина опсег од (4 - 8 millimetre).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат