• Новак
ASDDD Коса за Сечење Салон Стол Коса Салон Стол Стил Тешки Коса Спа Салон Стил, Убавина Берберот Стол Салон Стол за Коса Стилист Тетоважа Стол Салон Стил, Убавина Опре?

ASDDD Коса за Сечење Салон Стол Коса Салон Стол Стил Тешки Коса Спа Салон Стил, Убавина Берберот Стол Салон

DEN 1603.20

Достапност
Достапно за нарачка

360°на ротација е флексибилен и променливи, шасијата е потежок и посилно, со силна издржливост.Експлозија-доказ хидраулична пумпа, безбедно и безопасно, Висок раст сунѓер, се враќа брзо.Висококвалитетна Кожа : Исклучителна крои прави стол површината посилни и додава еден допир на убавината на оваа берберот стол.Висок-квалитет текстура сатен СТП кожа што withstands повеќе од 40.000 трие.И тоа е водоотпорен и лесно да се чисти. ❤✪❤【Надгради Удобност】Полулегнал салон стол со висока густина пена амортизирање & потпирачи за глава прилагодлив цел да се вклопи во природната контурите на човечкото тело се идеални за сит поддршка на долниот дел од грбот, торзото, и вратот. ❤✪❤【Многу Издржливи Структура】берберот столици Произведени со тешки-должност челична рамка, големи хидраулична пумпа, и гума засилен хром круг база на здрав изградба обезбедува години на употреба.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Тестер, Мултифункционални Батеријата Тајна Тестер Автомобилската Рачни LCD Батеријата Оптоварување

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН Поддржува детекција на олово‑киселина батерии за 12 V почетна и континуирана тест�

DEN 1029.36