• Новак
Замена Назад Заградата-Задниот Потпирач Стојат Носителот Mainframe Назад Заградата замена на делови за Поправка Назад Школка Поддршка Заградата за Nintendo Префрлате

Замена Назад Заградата-Задниот Потпирач Стојат Носителот Mainframe Назад Заградата замена на делови за Поправка

DEN 239.52

Достапност
Достапно за нарачка

Поддржани модели : Погоден за Nintendo Switch NS.Висок квалитет на замена на делови тоа е лесно да се инсталира и да се оттргне.Материјал : Тврда пластика со метални тока за каиш.Трети Лица, Замена на Делови, ќе заштедат пари и Погодност.Пакетот Вклучува : 1 Buc домаќин назад поддршка,1*шрафцигер.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат