• Новак
Antrader 12pcs/set Убавина Кристално Стакло Нокти Датотеки Трајни Плови Стакло Бафер Професионален Маникир Нокти Педикир Алатки Вино Црвено

Antrader 12pcs/set Убавина Кристално Стакло Нокти Датотеки Трајни Плови Стакло Бафер Професионален Маникир

DEN 168.00

Достапност
Достапно за нарачка

????12pcs/set Кристално Стакло Нокти Убавина Нокти Уред Бафер Уметност Датотеки Алатки во Вино Црвено. ????Димензија : 14 x 1.2 х 0.3 цм/ 5.5" x 0.5" x 0.1"(L*W*T); Може да се користи за да се датотеката природни нокти лажни нокти, ноктите екстензии, итн. ????Тоа се прави на Плови Стакло, има двојно работа страни, се користи за да се справи со новиот сече ноктите, оставете ноктите мазна, без грапав рабови. ????Овие Стакло Датотеки печат keratin слоеви заедно, нема да се оштети ноктите, редовно и долготрајно користење на природни нокти може да придонесе за севкупната помине здравје и сила. ????Лесни компактен и лесен да се стави во вашиот козметички торба, ќе ви овозможи да го користите во секое време и насекаде.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Тестер, Мултифункционални Батеријата Тајна Тестер Автомобилската Рачни LCD Батеријата Оптоварување

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН Поддржува детекција на олово‑киселина батерии за 12 V почетна и континуирана тест�

DEN 1029.36

VR Слушалки Компатибилен со Сите 3-6 Инчен паметни телефони-Виртуелна Реалност Слушалки Google Картон Надградба-Мини

ЕКСТРА лесно И УДОБНО : Нашите иновативен дизајн тежи помалку отколку повеќето други VR Слушалки, кој е с�

DEN 407.76