• Новак
TECI Бања Една Крпа Кука за Кујна, Туш Тешки Облека Кука,Крпа,Тешки Современа Декоративни Круг Единствена Облека Кука-TC003

TECI Бања Една Крпа Кука за Кујна, Туш Тешки Облека Кука,Крпа,Тешки Современа Декоративни Круг Единствена Облека

DEN 575.76

Достапност
Достапно за нарачка

Минималистички Дизајн : Едноставен, но елегантен моделирање, круг куки може да одговара на различни дизајнот на ентериер и мебел.Лесно да се инсталира и чиста : грбот полици се лесно да се инсталира со вклучени додатоци , и со мазна површина, можете лесно да се чисти нив.Метал има убав сјај за тоа.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Домашно милениче Превозникот Апстракт Слатки Кучиња Шема Мека Еднострани Милениче Патни Превозници за Мачки,Кучиња

Преносни и Перат : Оваа мачка превозникот е лесно да се носат и продавница,пријатна руно милениче креве

DEN 1132.80

Домашно милениче Превозникот Кенгур и Бебето Цвеќиња, Лисја Акварел Сликарство Мека Еднострани Милениче Патни

Прилагодливи рамо, рака.Димензија : 17x10x11.76 kg) : Овој водоотпорен дише милениче превозникот торба е направ

DEN 1238.40