• Новак
HZYDD Бар Столица Едноставност Берберот Стол Салон за Убавина Спа Шампон за Коса Професионални Вртливата Хидраулична Инсталација на Опрема,Blue & Злато (Боја : Сина+Зла?

HZYDD Бар Столица Едноставност Берберот Стол Салон за Убавина Спа Шампон за Коса Професионални Вртливата Хидраулична

DEN 1996.80

Достапност
Достапно за нарачка

Овие модерни бар столици сигурно ќе додадете иновативен допир на вашата кујна.Тие се издржливи, но, исто така, имаат прекрасна естетска привлечност. ★Висока-квалитет polyvinyl хлорид (ПВЦ)-со текстура и сатен ефект, водоотпорен, дамка-доказ и лесно да се чисти, исполнет со високо еластична сунѓер-дава дополнителна удобност. ★Рамката е направена од носат-отпорни, челик-потрајни и посилна од алуминиум, со посилен капацитет, хром и 50 cm круг база-класичен берберот стол база обезбедува стабилност и е лесен за ракување и чистење. ★Тешки-должност хидраулична пумпа-лесно да се прилагоди на висината на 10 cm / за 3,9 инчи, 360 ° rotatable.Седиштето висина е : 43-53cm/16.9-20.8 инчи.Максимално оптоварување : 180kg/390 килограми. ★Погодни за коса салони, козметички салони, тетоважи, итн.Класичен дизајн со модерни елементи, долг животен век, парична казна изработка и висока сигурност, монтирање на обликот на човековите назад.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Тестер, Мултифункционални Батеријата Тајна Тестер Автомобилската Рачни LCD Батеријата Оптоварување

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН Поддржува детекција на олово‑киселина батерии за 12 V почетна и континуирана тест�

DEN 1029.36