• Новак
MarCum 12v6amp LiFePO4 Конектор W/Ожичување Темперамент

MarCum 12v6amp LiFePO4 Конектор W/Ожичување Темперамент

DEN 890.40

Достапност
Достапно за нарачка

12 V6 AH Li Fe P04 полнач.Компатибилен со Mar Cum Брутална, Кралот, и Max Li Fe P04 батерии.Литиум Li Fe P04 компатибилен апарат – не се за употреба со SLA, Литиум Јон, или Литиум Шатл батерии.Мулти-ниво на наполнетост на видови ги вклучуваат брзо, намалена енергија, и одржување на циклуси.Целосно наполнет циклус – 2 - 7 часа, во зависност од батеријата.На 12v6amp Li Fe PO4 Полначот работи со Mar Cum Li Fe PO4 Батерии, Колекции, и "L" се категоризирани системи.Овој полнач е мулти-фаза за брзо почетна полнење, намалена полнење во близина на целосна и одржување на полнење циклус за спречување на преполнувањето.Целосна наполнетост на LP41218 ќе се 2 - 7 часа, во зависност од батеријата.Овој апарат НЕ е компатибилен со Олово-киселина, Литиум Јонска Мите, или Литиум Шатл батерии. 12 V6 AH Li Fe P04 апарат Компатибилен со Mar Cum Брутална, Кралот, и Max Li Fe P04 батерии Литиум Li Fe P04 компатибилен апарат – не се за употреба со SLA, Литиум Јон, или Литиум Шатл батерии Мулти-ниво на наполнетост на видови ги вклучуваат брзо, намалена енергија, и одржување на циклуси Целосно наполнет циклус – 2 - 7 часа, во зависност од батеријата Вклучува и лопата терминал и круг терминал жици harnesses.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

VR Слушалки Компатибилен со Сите 3-6 Инчен паметни телефони-Виртуелна Реалност Слушалки Google Картон Надградба-Мини

ЕКСТРА лесно И УДОБНО : Нашите иновативен дизајн тежи помалку отколку повеќето други VR Слушалки, кој е с�

DEN 407.76