• Новак
Sur-Печат, Inc. Teadit 90006347GR2500 Спирала Рана Заптивка, 6 Цевка, Класа 2500 Прирабници, 347SS Windings, Флексибилни Графит за Апликации со Топлинска Велосипедизам и Притисок Варијаци

Sur-Печат, Inc. Teadit 90006347GR2500 Спирала Рана Заптивка, 6 Цевка, Класа 2500 Прирабници, 347SS Windings,

DEN 1569.12

Достапност
Достапно за нарачка

ASME B16.20 Дихтунзи за ASME B16.5 Прирабници / Класа 2500. Центрирање прстен точно ја лоцира заптивка на страната на лицето, обезбедува дополнителни радијална сила, и делува како компресија граничник.Спирала ликвидација (запечатување елемент) се состои од метал и мека додатен материјал.Температурата опсег (F) : -320 850 Степени.Издржливи; лесна инсталација и отстранување.Спирала Рана Заптивка, 6" цевка големина, 2500# класа прирабница, 347 SS windings со Флексибилни Графит Додатен.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија, �

DEN 191.52

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на �

DEN 580.56

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.�

DEN 1423.20