• Новак
Scentered Благосостојба Ароматерапијата Balms Божиќ Порибување Подарок Сет (Пакување од 4) - Вклучува Среќен, Де-Стрес, Спијат Добро, Љубов

Scentered Благосостојба Ароматерапијата Balms Божиќ Порибување Подарок Сет (Пакување од 4) - Вклучува Среќен,

DEN 1200.00

Достапност
Достапно за нарачка

АРОМАТЕРАПИЈАТА BALM БОЖИЌ ПОРИБУВАЊЕ ПОДАРОК СЕТ : Четири мини Божиќ чорапи содржи 100% природни, премија одделение етерични масла, 0.17 оз.balm стапови; СРЕЌНИ, ДЕ СТРЕС, СПИЈАТ ДОБРО & ЉУБОВ.Relax & развивам со совршен поглезите подарок за себе или за вашите најблиски овој Божиќ.Овие мини елка украси се голема Тајна Дедо подарок или порибување додатен присутни!.СПИЕЊЕ ДОБРО - се ПРОМОВИРА ДЛАБИНСКО UNINTERUPTED МИРЕН СОН : Идеален за оние кои страдаат од лош сон, џет заостануваат, ноќта немир ИЛИ редовно искуство скршени спиењето и несоницата.ЉУБОВ - го ПРОМОВИРА САМОДОВЕРБА, БЛАГОСОСТОЈБА & ЕМОЦИОНАЛНА CONNECTEDNESS : топла, романтична терапевтски комбинација, која го поттикнува емоциите за подобрување на сензуалност или за време кога ќе треба благотворно self-care.DE СТРЕС - го ПРОМОВИРА РЕЛАКСАЦИЈА, СМИРЕНОСТ & ОСЛОБОДУВАЊЕ ОД СТРЕСОТ : Идеален за оние кои страдаат од нервоза, загриженост, бурно ИЛИ редовно искуство непријатност или немир.Се користи како инстант стрес-го поправи.СРЕЌЕН - ПРОМОВИРА ПОЗИТИВНОСТ & СРЕЌА : Идеален за оние кои страдаат од негативното мислење ИЛИ оние кои сакаат да се одржува возвишени чувство на благодарност и позитивност.ПОВТОРНО УПОТРЕБЛИВИ, ПРАЗНИК ПОРИБУВАЊЕ ДЕКОРАЦИЈА : Четири, мини, филц празник Божиќ чорапи изработени од рециклиран фабрика материјали.Одличен подарок за зафатен Мајки и сите оние кои имаат потреба од малку само грижа на оваа сезона!.СТОП, ДИШАМ, РЕСЕТИРАТЕ СЕКОЈ ДЕН : се Применува на balms на вашиот пулс поени секогаш кога сте во потребата на чувство смирени, опуштени или позитивни.Применуваат Спијат Добро balm на вашиот пулс поени, СЕКОЈА вечер, 30 минути пред спиење, да се подготват вашето тело и ум за uninterupted и мирен ноќен сон.Секој етерични масла balm содржи 0.17 оз. (Пулс Точка За Апликацијата, Надворешна Употреба Само).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Тестер, Мултифункционални Батеријата Тајна Тестер Автомобилската Рачни LCD Батеријата Оптоварување

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН Поддржува детекција на олово‑киселина батерии за 12 V почетна и континуирана тест�

DEN 1029.36

HZYDD Бар Столица Едноставност Берберот Стол Салон за Убавина Спа Шампон за Коса Професионални Вртливата Хидраулична

Овие модерни бар столици сигурно ќе додадете иновативен допир на вашата кујна.Тие се издржливи, но, исто

DEN 1996.80