• Новак
Nilight LED Рок Светлина 4PCS Зелено Светло Парчиња Водоотпорен Тело Под Тркала И Светлина Надворешноста Внатрешни Светла за Автомобил Камион Магнети АТВ UTV SUV Мотоцикл Б?

Nilight LED Рок Светлина 4PCS Зелено Светло Парчиња Водоотпорен Тело Под Тркала И Светлина Надворешноста Внатрешни

DEN 1267.20

Достапност
Достапно за нарачка

Неверојатно Шармантен Светлина : Секоја светлина вработува 3 PCS квалитетни led чипови, излези неверојатни светла и стабилна светлина.Како што се автомобил под сјај на светлата, воланот и светлина, обратна/backup светлина, камионот корито светлина, off-road светла, машини светлина, изградба светла, мотокар светла, брод lightsan работи како надворешен светлина на секое возило или позиција.Гумена подлога работи на двете рамен и криви површината.Гумена подлога работи на двете рамен и криви surfaceng надвор од страна, а потоа се качи светлина на позиција со завртки и навртки предвидено.Наместо лепак печат на задната страна, светлата се сите во умре-фрлија алуминиумски домување, eff Better Топлина Дисипација : Наместо лепак печат на задната страна, светлата се сите во умре-фрлија алуминиумски домување, ефикасно помага возење топлина надвор и заладување на електронски елемент во внатрешноста, добива подобра заштита и трајност, се протега подолг lifespanectively помага возење топлина надвор и заладување на електронски елемент во внатрешноста, добива подобра заштита и трајност, се протега подолг животен век.Како што се автомобил под сјај на светлата, воланот и светлина, обратна/backup светлина, камионот корито светлина, off-road светла, машини светлина, изградба светла, мотокар светла, брод светла итн.Редизајниран со единствена црна фолија заврши, се a Unique Крај : Редизајниран со единствена црна фолија заврши, да добиете поубав изглед и подобра анти-гребење и анти-стареењето abilitynicer outlook и подобро анти-гребење и анти-стареењето способност.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

VR Слушалки Компатибилен со Сите 3-6 Инчен паметни телефони-Виртуелна Реалност Слушалки Google Картон Надградба-Мини

ЕКСТРА лесно И УДОБНО : Нашите иновативен дизајн тежи помалку отколку повеќето други VR Слушалки, кој е с�

DEN 407.76