• Новак
100 Зелена Компјутери 15mm Триаголник Керамички Висок Сјај Мозаик Граница Мозаик Плочки Правење на Резерви

100 Зелена Компјутери 15mm Триаголник Керамички Висок Сјај Мозаик Граница Мозаик Плочки Правење на Резерви

DEN 2191.20

Достапност
Достапно за нарачка

Совршен прилог на мојата опсег на високо отпуштен керамички плочки.Комбинираат 2 за да го остварите дијаманти, 3 за trapezoids, и 6 за шестоаголници.60 степени агол значи дека тие може да бидат поставени рамо до рамо да се создаде прави линии или off set да се создаде криви линии со бр nipping!Одличен за граници, контурите, во пополни или детали.Ќе добиете 100 15mm Керамички Триаголник плочки – без недостатоци во плочки.Достапни бои – Црвена, Портокалова, Жолта, Зелена, Сина, Тиркизна, Виолетова, Јоргованот, Црна, Бела.Спецификации - 15mm x 15mm x 15mm и тие се 5 мм дебел. 9/16" x 9/16" x 9/16" x 3/16" дебела.Висок сјај укажува триаголници, УВА Отпорни, Висок отпуштен керамички, Намали со користење на тркала nippers. ** * За НАДВОР од УПОТРЕБА ве молиме печат назад со разредена PVA или Спреј Буквар **јас сече стакло за живеење – НОСЕТЕ ЗАШТИТА за ОЧИТЕ и ракавици при сечење на стакло!. 100 Зелена Компјутери 15mm Триаголник Керамички Висок Сјај Мозаик Граница Мозаик Плочки Правење на Резерви.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

VR Слушалки Компатибилен со Сите 3-6 Инчен паметни телефони-Виртуелна Реалност Слушалки Google Картон Надградба-Мини

ЕКСТРА лесно И УДОБНО : Нашите иновативен дизајн тежи помалку отколку повеќето други VR Слушалки, кој е с�

DEN 407.76

HZYDD Бар Столица Едноставност Берберот Стол Салон за Убавина Спа Шампон за Коса Професионални Вртливата Хидраулична

Овие модерни бар столици сигурно ќе додадете иновативен допир на вашата кујна.Тие се издржливи, но, исто

DEN 1996.80

Батеријата Тестер, Мултифункционални Батеријата Тајна Тестер Автомобилската Рачни LCD Батеријата Оптоварување

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН Поддржува детекција на олово‑киселина батерии за 12 V почетна и континуирана тест�

DEN 1029.36