• Новак
NI1320154 NI1321154 Пар OE Стил Прирачник Страна Поглед Вратата Огледало Компатибилен со Граница Xterra 05-15

NI1320154 NI1321154 Пар OE Стил Прирачник Страна Поглед Вратата Огледало Компатибилен со Граница Xterra 05-15

DEN 2188.80

Достапност
Достапно за нарачка

▶️ Фабрика Стил Огледало Собрание!Не Само Што Ги Покрие!Директно Замени Скршен Оригинални Делови. ▶️ Тешки Изградба за да се Спречи Вибрации за Време на Возењето. ▶️ Користи Оригинални Монтажа или Инсталации, Без Дупчење или Модификации кои што се Потребни за Инсталација. ▶️ Рачно Прилагодување Огледало. ▶️ Прирачник За Виткање Функција.Овие Странични Ретровизори се дизајнирани за да го замените фабриката за огледала и ќе ги инсталирате како што оригиналите се направи.Тие прават совршена замена со голема надградби кои имаат добри заштеди во текот на продавач на делови.Пакет се Вклучени : 2 X Страна Огледало (Лево и Право)на Овој производ е компатибилен со : 05-15 Nissan Frontier05-15 Nissan Xterra.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

VR Слушалки Компатибилен со Сите 3-6 Инчен паметни телефони-Виртуелна Реалност Слушалки Google Картон Надградба-Мини

ЕКСТРА лесно И УДОБНО : Нашите иновативен дизајн тежи помалку отколку повеќето други VR Слушалки, кој е с�

DEN 407.76

HZYDD Бар Столица Едноставност Берберот Стол Салон за Убавина Спа Шампон за Коса Професионални Вртливата Хидраулична

Овие модерни бар столици сигурно ќе додадете иновативен допир на вашата кујна.Тие се издржливи, но, исто

DEN 1996.80