• Новак
Blikzone 25-Pc Еден Цилиндар Преносни Воздушниот Компресор/Inflator Комплет со Дигитални LCD Дисплеј, Авто shut-off, 12V, 120 PSI, 25 LPM со футрола и Поправка на Гуми за Полнење за Автомоб?

Blikzone 25-Pc Еден Цилиндар Преносни Воздушниот Компресор/Inflator Комплет со Дигитални LCD Дисплеј, Авто

DEN 395.76

Достапност
Достапно за нарачка

????КОМПАКТЕН И МОЌНИ воздушниот компресор.Многу важна алатка за да имате на вашето возило да се утврдат Дупна Гумата од автомобилот.Спакувани во НОВ ДИЗАЈНИРАН СЛУЧАЈ да се задржи секое парче добро ОРГАНИЗИРАНИ и во своето место. ????Со СЕТ на 3 АДАПТЕРИ тоа може да се надува возила, гуми и други inflatables : чамци & воздушен душек. ????Способен inflating СРЕДНА ГОЛЕМИНА-АВТОМОБИЛ ГУМА од станот до 30 PSI во помалку од 3 Минути.(време варира). ????ЕДНОСТАВЕН ЗА УПОТРЕБА : Само приклучете го кабелот за напојување во вашиот 12 Volt запалка приклучок или да се Поврзете со батеријата. ????Лесно да се постави под Притисок на позадинско осветлување ДИГИТАЛНИ LCD ДИСПЛЕЈ колосек и ќе престане кога ќе се постигне тоа.Големина : 25 LPM.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

VR Слушалки Компатибилен со Сите 3-6 Инчен паметни телефони-Виртуелна Реалност Слушалки Google Картон Надградба-Мини

ЕКСТРА лесно И УДОБНО : Нашите иновативен дизајн тежи помалку отколку повеќето други VR Слушалки, кој е с�

DEN 407.76