• Новак
X-DREE 3.85 милиметри Кол +/-0.001 mm, Толеранција 50mm Должина Цилиндрични Pin-Gage Мерач(3.85 милиметри Кол +/- 0.001 mm Tolerancia Calibrador де калибар де pasador cilíndrico де 50 mm де longitud

X-DREE 3.85 милиметри Кол +/-0.001 mm, Толеранција 50mm Должина Цилиндрични Pin-Gage Мерач(3.85 милиметри Кол

DEN 191.52

Достапност
Достапно за нарачка

Име На Производ : Pin-Gage; Материјал : Волфрам Карбид.Тежина : 8g; Пакет Содржина : 1 x Pin-Gage, 1 x Складирање Кутија.Дијаметар : 3.850 mm; Толеранција : +/-0.001 mm.Вкупна Должина : 50mm / 2"; Боја : Сребро на Ѕвонење(Longitud вкупно : 50 mm / 2' '; Боја : Tono plateado.Носителот Големина : 13mm x 57mm / 0.5" x 2.2" (D*L)(Tamaño del soporte : 13 мм x 57 mm / 0.5' 'x 2.2' '(D * L). 3.85 милиметри Кол +/-0.001 mm, Толеранција 50mm Должина Цилиндрични Pin-Gage Gauge Description : Направен од волфрам карбид материјал.Точни проверка на дупка големини, локација, мерач слотови, растојанието помеѓу дупки, итн.Опис на Spanish3.85mm Dia +/- 0.001 mm Tolerancia Calibrador де калибар де pasador cilíndrico де 50 mm де longitud Nombre del producto : Pin-Gage; Материјал : Carburo де tungsteno Peso : 8 g; Contenido del paquete : 1 x Pin-Gage, 1 x Caja de almacenamiento Diámetro : 3.850 mm; Tolerancia : +/- 0.001 mm Longitud вкупно : 50 mm / 2' '; Боја : Tono plateado Tamaño del soporte : 13 мм x 57 mm / 0.5' 'x 2.2' '(D * L).

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Батеријата Тестер, Мултифункционални Батеријата Тајна Тестер Автомобилската Рачни LCD Батеријата Оптоварување

ПРОФЕСИОНАЛЕН ДИЗАЈН Поддржува детекција на олово‑киселина батерии за 12 V почетна и континуирана тест�

DEN 1029.36