• Новак
Creality Оригинални 3D Печатач Екструдер Собрани MK8 Топла Крајот Комплет за CR-7,CR-8 CR-10 CR-10-ТИ S4 S5 со Алуминиум за Греење Блок, 1.75 mm, 0.4 mm Млазницата

Creality Оригинални 3D Печатач Екструдер Собрани MK8 Топла Крајот Комплет за CR-7,CR-8 CR-10 CR-10-ТИ S4 S5

DEN 432.00

Достапност
Достапно за нарачка

100% оригинални и висок квалитет на 3 D Печатач додатоци за Creality CR-10 CR-10-ТИ S4 S5. Работа со различни големини на MK8 млазницата : 0.2 0.3 mm mm 0.4 mm 0.5 mm 0.6 mm 0.8 mm 1.0 mm млазницата.MK8 Екструдер Топла Крајот Комплет, бела жица е температура thermistor, црвена жица е топлинска цевка 12 V 40 W.Совет на млазницата, алуминиум за греење блок, грлото цевка.Погоден За Creality 3 D CR-10 Seriers. - Инсталација тип : Надворешен навој connection - за Апликација : Creality 3 D принтери CR-10 CR-10-ТИ S4 S5 - Млазницата големина : 0.4 mm - должина на Кабел : 1.2 м - Топлинска Цевка : 12 V 40 W - Оперативни температури опсег : -40~+260°C (-40~+500°F) - Материјал : Алуминиумски+Нерѓосувачки Челик+Месинг - Грло должина : 52mm - Алуминиумски блок големина : прибл. 20 x 20 x 10мм се Вклучени : 1 x Алуминиумски Блок 1 x Топлинска Цевка 1 x M6*30мм Грлото Цевка 1 x Thermistor +Месинг Ракав 1x 1.75 mm 0.4 mm Месинг Млазницата.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на

DEN 580.56