• Новак
Puccy Анти Сина Светлина Калено Стакло Екран Заштитник Филм, компатибилен со HP Chromebook x360 14-da0008TU da0009TU 14 (Активната Област опфаќа Само) Заштитна Заштитници Guard

Puccy Анти Сина Светлина Калено Стакло Екран Заштитник Филм, компатибилен со HP Chromebook x360 14-da0008TU

DEN 935.52

Достапност
Достапно за нарачка

Ве молиме имајте во предвид дека заштитна фолија само опфаќа Активна Област, а не на целиот уред екран. 9 H Цврстина можат ефикасно да се спротивстави на дневни гребнатини.Прашина,меур слободни,еден-притисни супер лесно за инсталација.Oleophobic Екран Облога ги штити против пот и нафтени остатоци од отпечатоци од прсти.Умерена дебелина чување на екранот одговора за секој допир и допрете го.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат