• Новак
PDGJG 12V/24V/36V/48V LCD Киселина Доведе Литиум Капацитетот на Батеријата Индикатор Voltmeter Напон Електричен Мотор Скутер Батеријата Тестер

PDGJG 12V/24V/36V/48V LCD Киселина Доведе Литиум Капацитетот на Батеријата Индикатор Voltmeter Напон Електричен

DEN 2232.00

Достапност
Достапно за нарачка

Напон Спектар : 6-63 V, производи ќе се прикаже врз основа на напон вредност на напонот на струја, моќност метар ќе се следат како на напон флуктуација! (Доаѓа со обратна поларитетот заштита, може да се гарантира ефикасно користење ).7 V литиум серија мулти-платформски, 3 string, 4 string, 5 string, 6 string, 7 низа и 8 string 9 string 10 string 11 string 12 string 13 string 14 string 15 string (може да се промени преку копче)Кабел Должина : 30cm Backlight : Бела Color Dimension : 61.53"Дупка Големина : 58. Притиснете и задржете го вклучите производ, моќ, автоматски одберете интерфејс ( ве молиме следете ги како код одговара удар)2.Производот е погоден за води-киселина, 12 V, 24 V, 36 V, 48 V (може да се промени преку клуч, специфични ве молиме видете инструкции за прилагодување како што е подолу).Кабел Должина : 30cm.Метар покажува моќта интерфејс, допрете го вклучите, се префрлат на напон интерфејс, кликнете на прекинувачот, исклучете го метар.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52

LCM Тенок Перење Забавува Оксфорд Преносни Миење Корпа за Валкани Алишта Складирање Кофа Расклопна Водоотпорен

Материјал : 600 DОксфорд ткаенина.Боја : Беж, Црна, Lсива,Дсива боја.Производ Големина : 40*20*56 CM.Цел : Погоден �

DEN 1994.40

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на �

DEN 580.56