• Новак
Leuxe Обраснат на лице-Чистење со Четка, 3 Режими на Лице-Чистење со Четка 3 Замена Четка Глави, Ротирачки Лицето Четка за Длабоко Чистење, Црна

Leuxe Обраснат на лице-Чистење со Четка, 3 Режими на Лице-Чистење со Четка 3 Замена Четка Глави, Ротирачки

DEN 1151.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тип-C Полнење Порт : Вграден-во батеријата.Тип-C полнење порта.Едно полнење може да ги обезбеди 40 пати' употреба.Моќни се Врти Четка : Spining четка обезбедува одлични лицето чистење и exfoliating искуство од други vibrating четка.Smart Тајмер & Автоматско-исклучување : Тоа не почне да вибрира 3 пати на секои 60 минути.Авто-оф во 3 минути.Ви помага да се избегне претераното чистење. 3 Чистење Четки : Изберете оној кој одговара на вашиот тип кожа (Мрсна/Netural/Чувствителни). 3 Ротирачкото Начини : 3 ротација брзини.На состанокот различни потреби на лицето чистење.Leuxe Обраснат на лице-Чистење со Четка, 3 Режими на Лице-Чистење со Четка 3 Замена Четка Глави, Ротирачки Лицето Четка за Длабоко Чистење, Црна.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HZYDD Бар Столица Едноставност Берберот Стол Салон за Убавина Спа Шампон за Коса Професионални Вртливата Хидраулична

Овие модерни бар столици сигурно ќе додадете иновативен допир на вашата кујна.Тие се издржливи, но, исто

DEN 1996.80

VR Слушалки Компатибилен со Сите 3-6 Инчен паметни телефони-Виртуелна Реалност Слушалки Google Картон Надградба-Мини

ЕКСТРА лесно И УДОБНО : Нашите иновативен дизајн тежи помалку отколку повеќето други VR Слушалки, кој е с�

DEN 407.76