• Новак
labtechsales Photometrics CH250 Дигитални CCD Камера Главата A98E2001 / 30 Дневна Гаранција

labtechsales Photometrics CH250 Дигитални CCD Камера Главата A98E2001 / 30 Дневна Гаранција

DEN 1416.00

Достапност
Достапно за нарачка

Бренд : Photometrics.Mpn : CH250. Оваа Photometrics CH250 Дигитални CCD Камера Главата A98 E2001is користи состојба и е загарантирана да биде функционална со 30 ден политика на враќање (ве молиме погледнете го врати детали).Овој објект потекнува од локалните лабораторија дека имал вишок лесно се користи опрема.Ние поттикнуваме клиенти за да ги видите сите фотографии како тие покажуваат севкупната состојба, вклучени додатоци и корисни информации.Листата вклучува само она што е прикажано во фотографии.Ве молиме да се чувствуваат слободни да не контактирате со било какви прашања.Извезени Од Страна Export Your Store.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HZYDD Бар Столица Едноставност Берберот Стол Салон за Убавина Спа Шампон за Коса Професионални Вртливата Хидраулична

Овие модерни бар столици сигурно ќе додадете иновативен допир на вашата кујна.Тие се издржливи, но, исто

DEN 1996.80