• Новак
Pingispower Нокти Датотека и Ноктите Бафер, 16Pcs Професионален Маникир Алатки за Полнење, Нокти Датотеки Buffers Блок 100/180 и 600/3000 Жито, Двојно Двострано Перат Обновливи

Pingispower Нокти Датотека и Ноктите Бафер, 16Pcs Професионален Маникир Алатки за Полнење, Нокти Датотеки Buffers

DEN 215.76

Достапност
Достапно за нарачка

【100% Задоволството на Услугата Гарантира】Ние се обидуваме да се направи на најдобар производ и задоволување на по-продажбата на услугата.Големина : 17. 【Повеќе Usages】Овие нокти грижа за полнење се погодни за нокти, ноктите, природни нокти, на доградба на акрилни нокти и лажни нокти, одговара за девојки или жени кои сакаат помине уметност, diy себе слободно како во салон.Материјал : Премиум Sandpaper + ЕВА.Чекор 3 : Чистење на прашина.Користење на Ноктите Прашина Чистење со Четка за отстранување на прашината од површината на ноктите.Тежина : Околу 4.Важна Забелешка : не датотека на вашиот ноктите и назад како пила движење за да се избегне остри траума или кршење. 3 PCS Ноктите Полирање бафер блокови 600/3000 Ронки Светло Зелена. 6 PCS Нокти Датотеки 100/180 Ронки Двојно Двострано Црна.Површина : Ронки 100/180.Користење на Нокти Датотека 100/180 Ронки од страна на вашите нокти за да центарот во една насока, укинување на нокти датотека далеку од ноктите потоа назад на почетна точка повторно.Чекор 4 : Полирање на површината на ноктите. 【Премиум Материјалот】Pingispower нокти датотеки и buffers, Направени од двојно двострано emery одбори и висока густина сунѓерот увезуваат, удобно текстура, долг животен век, здрав издржливи, различни големини, лесно да се чисти и лесно да се носат итн.Користење на Ноктите Бафер Блок 100/180 Чакал груба и фина ронки roughest страна, бришење на нокти во насока на раст, потребно е само неколку потези да се избалансираат сртовите & отстранување помине нечистотии. Материјал : Премиум песок површина сунѓер.47 инчен, 3 Pcs Помине бафер сјај за полнење 600/3000 Ронки Големина : 8. 1 PCS Помине Прашина Чистење со Четка.Боја : Бела и зелена.Боја : Виолетова, жолта, портокалова, розева, сина, светло сива.Тежина : Околу 9.Боја : Црна.Тежина : Околу 5.Количина : 3pcs.Погоден за : Ноктите салон, ноктите конкуренција, шминка студио или домашна употреба.Големина : 8.Содржи : 6 Pcs нокти датотеки за полнење, 6 Pcs помине buffers блок комплет, 3 Pcs помине баферот и сјај за полнење и 1 Pcs помине прашина чистење со четка.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија,

DEN 191.52

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.

DEN 1423.20