• Новак
Дорадо Риба Апстракт Акварел Уметност Декоративни Плочки (4.25 X 4.25)

Дорадо Риба Апстракт Акварел Уметност Декоративни Плочки (4.25 X 4.25)

DEN 396.00

Достапност
Достапно за нарачка

Дорадо " Риба Декоративни Керамички Плочки со акварел уметник DJ Роџерс.Совршен подарок идеја за било кој повод!Детали : Премиум квалитет декоративни керамички плочки со гланц.Дело е влијаеше директно врз плочка во постојан брилијантен боја и е внимателно прегледани за да се обезбеди највисок квалитет е можно.Совршен начин за да додадете убави акцент на секоја соба во куќата!Кадрирање опции, исто така, на располагање!Големини : 4.25 X 4.25 инчи 6 X 6 инчи *Задолжително Цреша Дрво Рамка на располагање за да се вклопи во двете големини.Ве молиме да направите вашиот големина селекција пред купување.Превозот : Ние се грижиме и за да бидете сигурни дека вашата нарачка е како безбедно и сигурно како е можно.Повеќето предмети се испраќаат во рок од 24 часа од купување.Превозот е преку USPS Прва Класа Пошта.Авторски права : Сите дизајни се создадени од оригинални уметнички дела и авторските права се заштитени.Тие не можат да се повторат или да се користат на било кој начин без добивање на претходна писмена согласност од уметникот, DJ Роџерс.Јас сум среќен да одговори на сите прашања може да имате.Ви благодариме за посетата на мојот продавница!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

HZYDD Бар Столица Едноставност Берберот Стол Салон за Убавина Спа Шампон за Коса Професионални Вртливата Хидраулична

Овие модерни бар столици сигурно ќе додадете иновативен допир на вашата кујна.Тие се издржливи, но, исто

DEN 1996.80