• Новак
Ayrsjcl Нови Меки Шарени Топката Играчки Рака Бел Штракаат Развие Играчки Залак Фатени Рака Oball Топка за Учење Алчни Дете Подарок

Ayrsjcl Нови Меки Шарени Топката Играчки Рака Бел Штракаат Развие Играчки Залак Фатени Рака Oball Топка за

DEN 314.64

Достапност
Достапно за нарачка

Шарени штракаат во внатрешноста за дополнителни звуци Мека, флексибилни пластични направи тоа лесно за малку прсти да се наведнуваат и стискаш.Материјал : Пластика.Color:random.Size:11cm.Препознатлив лик на центар бенд.Опис : Материјал : Plastic Recognizable лик на центар бенд во боја : random Size : 11cm Colorful штракаат во внатрешноста за дополнителни звуци Мека, флексибилни пластични направи тоа лесно за малку прсти да се наведнуваат и стискаш Пакет Вклучуваат : 1x деца свитливи алчни исклучителна Пакет Including1x.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат