• Новак
HELLOLAND Гимнастика Рамнотежа Зрак, Виткање Кат Гимнастика Зрак за Деца Обука, Пракса, Физичката Терапија и Домашна Употреба со Не се Лизга Гумени База

HELLOLAND Гимнастика Рамнотежа Зрак, Виткање Кат Гимнастика Зрак за Деца Обука, Пракса, Физичката Терапија

DEN 1559.76

Достапност
Достапно за нарачка

Тука е еден прекрасен баланс зрак кој може да ви помогне да ја подобрите вашата рамнотежа способност.Направени со висок квалитет материјал, тоа е издржливи и безбедни во употреба.Покрај тоа, таа може да издржи до 9.26 lbs и да се подобри intramuscular координација, корисни и практични.Може да се врши магаре клоци/handstands, скокови, скокови и сл.Погоден за млади gymnasts, cheerleaders.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

N/D Кујна Виткање корпата за Ѓубре, Силикони Виткање корпата за Ѓубре; Количка Мал корпата за Ѓубре, Ѕид-Монтирани

Кујната количка за ѓубре може да можат да бидат обесени на кабинет вратата, количка за дизајн, може да би

DEN 407.52

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на

DEN 580.56