• Новак
40 Пакет 5ML Пластика Шприц Луер се Лизга со Капа, Одлична за Мерење, Refilling Наводнување и домашни Миленици Хранење(Не-стерилни) (5ML)

40 Пакет 5ML Пластика Шприц Луер се Лизга со Капа, Одлична за Мерење, Refilling Наводнување и домашни Миленици

DEN 254.16

Достапност
Достапно за нарачка

Висок-квалитет шприц езера материјал, издржлив, еднократно, Тоа може да се користи за проекти кои бараат мала мерења и прецизна примена.Одлично за масло, парфеми, мазива, пломби, итн.И тоа е исто така погоден за чување на научни лаборатории и индустриски прецизност мастила, или хранење на животните. 50 компјутери капи, повеќе погодно за чување на течност во шприцеви за иднината користење.Чисти и точни алтернативни да фрлаат течности во мерење на чаша или лажица.Најголемиот дел пакет, индустриска употреба само, не-стерилни.Индустриски одделение 5ml Инјектирање шприцеви се широко се користи.Висок-квалитет шприцеви, лесен за употреба Големина : 5 cc/ml Количина : 40 компјутери Капи : 40 компјутери Одлична за Индустриска лабораторија, течни издавање, refilling, мерење, додатоци и пестициди.ДОБРА ЕКСПАНЗИЈА : Нашата пластика шприц може да се користи со тапи игли или микро-совети, совршен за примена на точната количина на лепак, одлична за quilting, хартија, занает, занаетчиски и други проекти кои бараат мали капки.За пребарување "habeuniversal" за нив.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

MAMAMI Деца Бебе Девојки Падне Облека полна Боја Памук Линија Чипка Здолниште Зима Облекуваат Долг Ракав Здолниште

Одберете Големина за да ги видите политика на враќање за објектот.Памук,Чипка.Материјал : памук Линија, �

DEN 191.52