• Новак
Grote 53532 SuperNova 4 10-Диоди Шема LED Стоп Опашка се Претвори Светла (Хард-Жичен, Хард-Жичен, Grommet Планината, Помошни)

Grote 53532 SuperNova 4 10-Диоди Шема LED Стоп Опашка се Претвори Светла (Хард-Жичен, Хард-Жичен, Grommet Планината,

DEN 757.68

Достапност
Достапно за нарачка

План започнува на датумот на купувањето.Производ дефекти и дефекти се покриени по производителот.Нема дополнителни трошоци за поправки - делови, работна сила и превозот се сите опфатени.Откажете во секое време, целосна наплата во првите 30 дена.Преносливи со подароци.Лесно тврди процес - поднесе барање во секое време 24/7 преку мобилен стан, интернет, или на телефон. .Grote STT, 10 ДИОДИ, 4", SUPERNOVA LED, ЕДИНСТВЕН СИСТЕМ, ЦРВЕНА, ХАРД-ЖИЧЕН (53532).Пакетот Должина на Производот е за 3,9 сантиметри.Пакетот Ширина на Производот е 17.6 сантиметри.Пакетот Висина на Производот е 22.5 сантиметри. 53532 - Црвена, НОВ Материјал : Поликарбонат/Acrylic FMVSS : S/T/T - јас, P2, S, TAuxiliary - P2 Finish : Gray Voltage Amp : Црвено - 12 V - .24(I,S)/.03(T) AMPVoltage Amp : Жолта - 12 V - .15(P2) AMPBracket : 93552, 43253, 92510, 92512, 92513, 43572, 43642, 43655, 43732, 93190, 93550, 93553, 93683 Grommet : 91740, 91950 Pigtail : 66815, 66841, 67002, 66842, 67013, 66816, 66845, 67005, 66823, 66830, 67016, 66846, 66836, 67006 Леќа дизајн шири светлина со максимален dispersion Bullet-Доказ potted за вкупно коло protection Hermetic леќа-да-домување seal Advanced Pin Врска Систем користи калај-позлатен, цврсти месинг pin terminals Uses исто УБС pigtail како Машки Pin блескаво.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Симпатична Тоалет Седиште Мат, Додаток за Полнење Во ученичкиот Дом;Туш Соба, Тоалет;Хотел;Дома;Автомобилската

Производот се мие и во машина перат, и stickiness не е нарушена по перење.Производот е electrostatically атипичен, кој�

DEN 118.56

Мистик Мрзливост Симпатична Куче Се Одгледуваат Универзален Мобилен Телефон Паричникот Картичка Caddy (Германски

Мерки 3.75"x2.25"x1 / 8".Направен од Силикон & Микрофибер.Универзална Одговара за било кој Мобилен Телефон.Обез�

DEN 239.76