• Новак
Perlick 5000GR 7-7/16X Стакло Rinser Drainer

Perlick 5000GR 7-7/16X Стакло Rinser Drainer

DEN 11034.00

Достапност
Достапно за нарачка

Вистински ОЕМ замена дел.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.По лижат е национален лидер во вкупниот пакет бар и пијалаци системи за производство.Единица грофот : 1.0. Perlick 5000 GR Стакло Исплакнете Drainer, 7-7/16 X.Вистински ОЕМ замена дел.Perlick е национален лидер во вкупниот пакет бар и пијалаци системи за производство.Користете вистинско ОЕМ делови за безбедност, сигурност и перформанси.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мистик Мрзливост Симпатична Куче Се Одгледуваат Универзален Мобилен Телефон Паричникот Картичка Caddy (Германски

Мерки 3.75"x2.25"x1 / 8".Направен од Силикон & Микрофибер.Универзална Одговара за било кој Мобилен Телефон.Обез�

DEN 239.76