• Новак
Aexit Круг Indexable Крајот Мелници Крајот Мелница Носителот EMR C15-4R16-150-2T ЦПУ Фабрика Агол Заокружување Крајот Мелници за RPMT0802MO

Aexit Круг Indexable Крајот Мелници Крајот Мелница Носителот EMR C15-4R16-150-2T ЦПУ Фабрика Агол Заокружување

DEN 540.00

Достапност
Достапно за нарачка

Тежина : 208g; Материјал : ХСС; Пакет Содржина : 1 x Indexable Крајот Мелница,1 x T15 Клуч.Име на производ : Indexable Крајот Мелница; месо тело со Дијаметар : 15mm/0.6"; Главна Боја : Сребро на Ѕвонење.Сечење Дијаметар : 16mm/0.63"; Вкупна Должина : 150mm/5.9"; Батеријата се Вклучени : Нема.Флејта Број : 2; Завртка Големина : M4/0.16"; Клуч Големина : T15. Одговара Вметнете Сечилото Модел : 4 R; Крај Милиони Модел : EMR C15-4 R16-150-2 T.Круг Indexable крајот мелница машина,директно месо тело, high speed челик материјал.Користи широко во мелење машини или за алатни машини за мелничката чекори, вдлабнатини, вертикална рамнина површини, итн.0.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мистик Мрзливост Симпатична Куче Се Одгледуваат Универзален Мобилен Телефон Паричникот Картичка Caddy (Германски

Мерки 3.75"x2.25"x1 / 8".Направен од Силикон & Микрофибер.Универзална Одговара за било кој Мобилен Телефон.Обез�

DEN 239.76