• Новак
FocusFoto 15mm Карбонски Влакна Прачки 40cm/16inch Должина за 15mm Род Железнички Систем на Поддршка dslr фото Камера Екипаж (Пакување од 2)

FocusFoto 15mm Карбонски Влакна Прачки 40cm/16inch Должина за 15mm Род Железнички Систем на Поддршка dslr фото

DEN 614.16

Достапност
Достапно за нарачка

СТРУЧНО ТЕХНИЧКА ПОМОШ : Вистински експерти на располагање 24/7 за да им помогне со поставување на поврзување, прашања, проблеми и многу повеќе.Ние ќе ви испратиме е-подарок карта за куповната цена на вашиот опфатени производ.Во некои случаи, ние ќе го замени или поправи тоа.Универзална пречник од 15mm дизајн, погоден за 15mm железнички род систем за поддршка, камера кафез екипаж, мат кутија, следете фокус итн.Направени од високо-сила на карбонски влакна, издржлив, лесен и отпорен на корозија.Карбонски влакна прачки се многу полесни од нерѓосувачки челик прачки. 2 прачки се вклучени во пакетот, Стандард 15 мм дијаметар, 40cm/16inch должина.Објектот нема Внатрешна Тема, ве Молиме однесете ги во предвид!.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат