• Новак
NUMAKERS PLA 3D Печатач со Вжарено, 1.75 mm, Димензионални Точност +/- 0.03 mm, 1 кг Гајтанот (2.2 lbs), Компатибилен со Повеќето FDM Принтери (Сина)

NUMAKERS PLA 3D Печатач со Вжарено, 1.75 mm, Димензионални Точност +/- 0.03 mm, 1 кг Гајтанот (2.2 lbs), Компатибилен

DEN 479.76

Достапност
Достапно за нарачка

[Висок Квалитет и Цврстина Enhanced] - Numakers премиум PLA филамент е произведена со помош на високо-квалитетни Natureworks Ingeo 3 D850 смола развиена специјално за 3 D печатење со вжарено.Во споредба со други PLA плус filaments, Numakers PLA филамент има одлична printability како и подобрена отпорност во 3d печатени делови. [Лесен-за-Користење, не се Пречка-Бесплатно, Балон-Слободен] - Посебни прецизност осцилирачки влакно водич технологија гарантира среди и метежот-слободен ликвидација.Filaments се сушат пред пакување за да се обезбеди непречено и стабилна печатење искуство. [Широк Компатибилност] - 1.75 mm PLA филамент компатибилен со практично сите десктоп 3 D принтери, вклучувајќи Monoprice, Ender 3, Airwolf, Ultimaker, Makergear, Lutzbot, Flashforge и многу повеќе. [Димензија Точноста & Конзистентност] - Целосно автоматизирано затворени-јамка дијаметар мерење и само-прилагодлив систем за контрола во процесот на производство обезбедува строги дијаметар толеранција од +/- 0.03 mm. [Паричникот Пријателски] - Економии на обем и подобрување на ефикасноста на производството овозможува NUMAKERS филамент да бидат ефективни и паричникот-пријателски без компромитирање на квалитетот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Вкусот на почетниот Ретро Леано Железо Занаетите Gonglu Двор Дома Декорација Креативни Закачалки Lifelike Животинско

Совршен дизајн ви дава различен стил на декорација.Креативни дома ретро голема машки елени декорација.

DEN 1423.20

10PCS за Еднократна употреба Влакна Mopping Влошки Четка Крпа Замена Одговара за T9AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка,Исклучителен

Правосмукалка за чистење со четка замена на делови, погоден за T9 AIVI AIVI+ Робот Правосмукалка.Употреба на

DEN 580.56