• Новак
Орална Спречи | Smart Зафат Интерденталните Четка - 24 Value Pack (0.50 mm, Жолт)

Орална Спречи | Smart Зафат Интерденталните Четка - 24 Value Pack (0.50 mm, Жолт)

DEN 357.60

Достапност
Достапно за нарачка

Лесен пристап помеѓу забите без виткање четка.Научниците веруваат дека воспаление може да биде основа за врската помеѓу овие системски болести.Секој proxy четки стоматолошки доаѓа со replacable капа.Ова е мала четка со ГОЛЕМИ ефекти кои секој кој сака да го користи.SMART ЗАФАТ ТЕХНОЛОГИЈА - На ергономски формирани се справи прави четка полесно да се користат, дури и во тешко да се постигне места, а за корисници со ограничена моторни вештини.Орална Спречи има дизајниран е ергономски облик на интерденталните четка во 8 различни големини. Се повлечат образ користење на контрола.Достапни се во 8 различни големини - произведени во Германија.Капа ја прави оваа четка преносни, треба да се користи секаде и насекаде.ПЛАСТИКА-ОБЛОЖЕНА ЖИЦА - го Спречува повреда на непцата и да го оштети имплант површини.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Симпатична Тоалет Седиште Мат, Додаток за Полнење Во ученичкиот Дом;Туш Соба, Тоалет;Хотел;Дома;Автомобилската

Производот се мие и во машина перат, и stickiness не е нарушена по перење.Производот е electrostatically атипичен, кој�

DEN 118.56

Мистик Мрзливост Симпатична Куче Се Одгледуваат Универзален Мобилен Телефон Паричникот Картичка Caddy (Германски

Мерки 3.75"x2.25"x1 / 8".Направен од Силикон & Микрофибер.Универзална Одговара за било кој Мобилен Телефон.Обез�

DEN 239.76

MOMOKY Копија 1895 Г-S-Морган Долар Позлата Сребрена Монета-Реплика U. С Старите Оригинални Пред Морган Комеморативна

Моделите на монети се изработени од кои се однесуваат на вистински историски материјали.Ние продаваме �

DEN 1182.96