• Новак
Keaiduoa Бања Четка, Телото Scrubber за Употреба во Туш, Exfoliating Тело Четка, Премија ПВЦ, Телото Massager/Четка, Лесна За Чистење,Лесен, Компактен и Лесен За Носење.

Keaiduoa Бања Четка, Телото Scrubber за Употреба во Туш, Exfoliating Тело Четка, Премија ПВЦ, Телото Massager/Четка,

DEN 1022.40

Достапност
Достапно за нарачка

Удобно масажа се грижи за вашата кожа мека и еластична на допир чистење нечистотија, додека, исто така, се грижат за вашата кожа.Единствена влакната се дизајнирани за длабоко чистење, и парична казна влакната чисти секоја педа на кожата и на секое место.Таа има добра флексибилност и прилагодување поблиску до кожата, и одлична потпора доаѓа од научни дизајн на производот.Пена е богата и да ги зачувува туш гел, произведува нежна пена и ужива удобно капење искуство.Тоа е лесно да се чисти без да се грижиш за остатоци, и еколошки мека гума се чисти во сите правци за да се обезбеди чистота и хигиена.Тоа може да се спушти слушалката и да се чуваат за да се зачува простор.Спецификација : Материјал : PVCWeight : 55g Size : 10.5x8x2.5cm/4.13x3.15x0.98inch Color : Blue/Розова боја/Бела/Yellow Package Вклучува : 1x Бања Brushnote : 1.Ве молиме овозможи 1-2cm грешки поради прирачник за мерење, бидете сигурни дека ќе не ум пред цел. 2.Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.

Спецификацијата

Material:
PVC
Weight:
55g
Size:
10.5x8x2.5cm/4.13x3.15x0.98inch
Color:
Blue/Pink/White/Yellow
Package Includes:
1x Bath Brush
note:
1.Please allow 1-2cm errors due to manual measurement, make sure that you do not mind before you order.
2.Due to the difference between different monitors, the picture may not reflect the actual color of the item. :

Со стоката дадена додека купуваат

MOMOKY Копија 1895 Г-S-Морган Долар Позлата Сребрена Монета-Реплика U. С Старите Оригинални Пред Морган Комеморативна

Моделите на монети се изработени од кои се однесуваат на вистински историски материјали.Ние продаваме �

DEN 1182.96

Мистик Мрзливост Симпатична Куче Се Одгледуваат Универзален Мобилен Телефон Паричникот Картичка Caddy (Германски

Мерки 3.75"x2.25"x1 / 8".Направен од Силикон & Микрофибер.Универзална Одговара за било кој Мобилен Телефон.Обез�

DEN 239.76