• Новак
Snoiluo Деца U-Форма четкичка за Заби за 360° Орален Чистење на Забите Дизајн Темелно Чистење Белење Масажа Четка за заби U - Тип Моделирање четкичка за Заби за Деца (Жолт)

Snoiluo Деца U-Форма четкичка за Заби за 360° Орален Чистење на Забите Дизајн Темелно Чистење Белење Масажа

DEN 1178.40

Достапност
Достапно за нарачка

Корисни U-облик четка глава : мека U-облик четка главата на четката е направен на квалитет со силиконска, која може да четкање и чистење на забите во 360 степени, посебно дизајниран за деца нежни и чувствителни заби.Удобна рачка : убави заби се справи со е изработен од квалитетни пластични, силни и издржливи; Тоа може да биде цврсто сфатена кога четкање на забите, и е дизајниран во соодветна големина за деца' раце, лесни и удобно да се применуваат.Нежно за чувствителни заби : белење масажа четка за заби може да нежно се стимулира и масажа на непца со безбедно, услужни влакната (по трчаше во топла вода) да се запре сензорни преоптоварување, убав за оние луѓе кои се премногу чувствителни на четкање и имате прашања на оралните моторни и усно дефанзива.Безбеден и сигурен за деца : на дете U-тип четка за заби усвојува мека влакната, давајќи им на вашите деца нежно чистење; Мека четка главата помага пристап е тешко да се постигне места, а постигнува повеќе темелно чистење.Ефикасно чистење на забите со забавни ликови да им помогне да се ублажи деца во создавање доживотно Здравствени навики.Спецификација : Тип : Toothbrus Material : silicone Color : Жолта, Розова, Небото Blue Inclusion : 1 X Toothbrush Notice:Конверзија : 1 инч = 25.4 mm или 1mm = 0.0393 инчен,1cm=10мм.Ве молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење.

Спецификацијата

Type:
Toothbrus
Material:
silicone
Color:
Yellow, Pink, Sky Blue
Inclusion:
 1X Toothbrush :
Notice: :
Conversion :
1 inch = 25.4mm or 1mm = 0.0393 inch,1cm=10mm.
Please allow 1-3mm error due to manual measurement. :

Со стоката дадена додека купуваат

CYHO Симпатична Тоалет Седиште Мат, Додаток за Полнење Во ученичкиот Дом;Туш Соба, Тоалет;Хотел;Дома;Автомобилската

Производот се мие и во машина перат, и stickiness не е нарушена по перење.Производот е electrostatically атипичен, кој�

DEN 118.56