• Новак
JT&T Производи (4306F) - 1/2 Дијаметар, Flex-Guard Згрчена Цевки, Сплит Цвест, Црно - 7 Ft. Исечете

JT&T Производи (4306F) - 1/2 Дијаметар, Flex-Guard Згрчена Цевки, Сплит Цвест, Црно - 7 Ft. Исечете

DEN 221.52

Достапност
Достапно за нарачка

Полиетилен Flex-Guard Згрчена Цевки (Сплит Loom) е дизајнирана за да им обезбеди флексибилни, кршете-отпорни заштита за жици собранија.На згрчена површина го подобрува изгледот на вашиот производ преку обезбедување на единствен прилагодени заврши.Сплит цвест карактеристика овозможува жици да биде вметната лесно, елиминирање на скапи време е потребно да се применува снимката, плетенка или loom.Температурата Оценка на -40 C (-40 F) да 93 C (199 F). (1) 7 Ft.парче.НАЈДОБАР ВО КЛАСАТА.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мистик Мрзливост Симпатична Куче Се Одгледуваат Универзален Мобилен Телефон Паричникот Картичка Caddy (Германски

Мерки 3.75"x2.25"x1 / 8".Направен од Силикон & Микрофибер.Универзална Одговара за било кој Мобилен Телефон.Обез�

DEN 239.76