• Новак
4CM Црна Графичка Картичка Поддршка на графичкиот процесор Подготвуваат Видео Картичка Дисторзии Носителот Графичка Картичка Заградата

4CM Црна Графичка Картичка Поддршка на графичкиот процесор Подготвуваат Видео Картичка Дисторзии Носителот

DEN 276.96

Достапност
Достапно за нарачка

1. Производот ги користи сите-алуминиум метални материјали наместо пластични материјали, избегнување на стареење на пластични материјали, и може да се користи како долгорочна компонента на замени. 2. Поддршка род е целосно елоксирани и полиран, која може да се задржи на површината текстура на производот и нема да исчезнат за долго време. 3. Основата е обработена од страна на CNC технологија, рабовите се изедначи, и по sandblasting и анодна третман, метални текстура на производот е совршено отелотворени. 4. Поддршка модул може да се лизга нагоре и надолу за да го прилагодите позиција. 5. Mesh гумени влошки на дното, тоа е погодно за корисниците да инсталираат и да застане цврсто во случај без гребење на случајот. 1. Производот ги користи сите-алуминиум метални материјали наместо пластични материјали, избегнување на стареење на пластични материјали, и може да се користи како долгорочна компонента на замени.2. Поддршка род е целосно елоксирани и полиран, која може да се задржи на површината текстура на производот и нема да исчезнат за долго време.3. Основата е обработена од страна на CNC технологија, рабовите се изедначи, и по sandblasting и анодна третман, метални текстура на производот е совршено отелотворени.4. Поддршка модул може да се лизга нагоре и надолу за да го прилагодите позиција.5. Mesh гумени влошки на дното, тоа е погодно за корисниците да инсталираат и да застане цврсто во случај без гребење на случајот.Карактеристики : Материјал : Алуминиум alloy Color : Како pictures Package вклучуваат : 1 X Графичка Картичка во Држачот.

Спецификацијата

Со стоката дадена додека купуваат

Мистик Мрзливост Симпатична Куче Се Одгледуваат Универзален Мобилен Телефон Паричникот Картичка Caddy (Германски

Мерки 3.75"x2.25"x1 / 8".Направен од Силикон & Микрофибер.Универзална Одговара за било кој Мобилен Телефон.Обез�

DEN 239.76

Baiko Скролувајте Тркала, Тастатура и Глушец Додатоци Игри Глувчето Глувци Врти Скролувајте Тркало Макара Поправка

★Пластичен материјал ★1 PC Копчето на Глувчето Тркало ★Пакување големина : прибл.10x10cm / 3.94x3.94in ★Компатиб

DEN 837.84